medyauzmani.com

Bütçe dostu Nokia C12 ile tanışın! Özellikler ve fiyat

telefonlarıyla nokta işareti koyan ama 2010 o zamandan beri olur android Dönüşüme ayak uyduramadığı için eski günlerinden uzaklaşan Nokia, yeni ürünleriyle pazar payını artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bugün daha çok giriş bölümü ve orta kısma odaklanan üretici, nihayet Nokia C12 modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Nokia C12 özellikleri

Nokia C12, 6,3 inç HD+ ekrana ve su damlası çentik özelliğine sahiptir. Aynı zamanda IP52 sertifikası ile toza ve su sıçramalarına karşı korumalı olduğunu da belirtelim. Öte yandan güvenlik yöntemi olarak kullanılan parmak izi tarayıcı bu cihazda bulunmuyor. bunu yerleştir 5 megapikselSelfie kamerasını kullanarak yüzün kilidini açabilir. Telefonun arka tarafında 8 megapiksel ana kamera yer alıyor.

Nokia C12

1,6 GHz’e kadar hıza sahip sekiz çekirdekli akıllı telefon Unisoc SC9863A Bir işlemci ile donatılmıştır. Öte yandan 2 GB RAM ve 64 GB dahili Depolama alanına sahiptir. Tabii ki kullanıcılar Mikro SD kart Yedeklemesi ile depolamanın daha da artırılabileceğini ekleyelim.

Nokia C12; Kutudan dışarı Android 12 Go sürümüyle birlikte gelir. Burada belirtelim ki üretici, cihazı satın alacak kullanıcılara iki yıl süreyle üç ayda bir güvenlik güncellemesi alma sözü veriyor. Son olarak model, artık favori olmayan çıkarılabilir 3.000 mAh pil ile gelecek. Nokia C12’deki bağlantı seçenekleri arasında 4G VoLTE, WiFi, Bluetooth 5.2, GPS, çift SIM, 3,5 mm ses girişi ve bir microUSB bağlantı noktası bulunur.

Nokia C12 fiyatı

119 € fiyatla satışa sunulan Nokia C12, ilk olarak Almanya ve Avusturya’da ve gelecekte daha fazla pazarda satışa sunulacak.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın