medyauzmani.com

Bütçe dostu Galaxy A14 5G’nin özellikleri belli oldu!

gelecek yıl Galaksi S23 Diziyi izlemeye hazır SAMSUNGdiğer taraftan Gelir Dostça formlar da ihmal edilmiyor. Bu bağlamda dikkate değer bir model, Galaxy A14 5G’dir. önce akıllı telefon verim Hatta testlerde ve Güney Koreli üreticinin resmi destek sayfalarında yer aldı. Son olarak cihaz Google Play Console’da göründü.

Samsung Galaxy A14 5G, Google Play Console’da ortaya çıktı

Uzun süredir sızıntılar ve iddialarla gündemde olan Samsung Galaksi A14 5G Model geri sayımı başladı. son zamanlarda akıllı telefon Google Play Konsoluiçinde görünürken, ana özellikleri de ortaya çıktı.

Galaksi A14 5G
Galaksi A14 5G

Akıllı telefon iki farklı işlemci seçeneğine sahip olacak: MediaTek Dimensity 700 ve Exynos 1330. Bu detaylar daha önceki performans testlerinde büyük ölçüde ortaya çıkmıştı. Bunun dışında cihazda 6,8 inç FHD+ IPS LCD panel kullanmak da mümkün. Model, 13 megapiksel özçekim kamerası ve 50 megapiksel ana kamera ile kullanıcılarla buluşabilir. Son olarak 5.000mAh bataryadan güç alacağını belirtelim.

Samsung Galaksi A14 5GGenel giriş segmentinde olduğu gibi çentikli ve ortalama ekran gövde oranına sahip olacak. Arka kısımda ise dikey olarak düzenlenmiş üç adet kameranın yer aldığı söylenebilir.

akıllı telefonda 6 GB RAM mevcut olacak. Şimdilik hafıza tarafında Çeşitli seçeneklerBunu yapıp yapmayacağı belli değil. Kutudan çıkar çıkmaz Android 13 tabanlı One UI 5.0 ile çalışacak. 13 MP selfie kamerası ve 50 MP ana kamera tarafından yönetilen üçlü arka kurulum olacak. Son olarak cihazın bu ay veya en geç 2023’ün başında piyasaya sürülme ihtimali bulunuyor.

Peki Samsung Galaxy A14 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın