medyauzmani.com

Bir sonraki Pixel 7 şimdi Amazon’da satışta!


Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak bilinen Google, birçok alanda olduğu gibi akıllı telefon sektöründe de büyük bir kitleye ulaştı. Pixel serisiyle sektörde adından söz ettiren Google, Pixel 7 için artık gün sayıyor. Lansman tarihi yaklaştıkça sızıntılar artmaya devam ediyor.

Pixel 7, Amazon ABD’de 599,99 ABD Doları karşılığında satışta

Akıllı telefon dünyasındaki yerini zirveye taşımak isteyen Google, çalışmalarını Pixel 7 ile sürdürüyor. Son olay serinin fiyatını doğruluyor. Pixel 7, Amazon ABD’de görüldü.

Piksel 7 Amazon

6 EkimPiyasaya sürülmesi beklenen Google Pixel 7, Amazon ABD satışlarında 599,99 dolardan listelendi. Listede olmasına rağmen üzerine tıklayıp satın almaya çalıştığınızda hata veriyor. Bu durumun nasıl bir hata sonucu ortaya çıkmış olabileceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Google, geçtiğimiz yıl tanıttığı Pixel 6’yı da 599 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sundu. İçeriden edinilen bilgilere göre şirket, ana şirketi için geçerli olan bonus politikasını sürdürecektir. Pixel 7, aynı fiyata Amazon ABD’de piyasaya sürüldüğü için bakım için doğrudan olmuştur.

Piksel 7 Amazon

Google Pixel 7 modelleri geçtiğimiz günlerde performans testinde gösterildi. Serinin üst düzey özelliklere sahip Pro modeli, tek çekirdekli bir testtir. 1.068çok çekirdekli testlerden ise 3 Ben 149 kayıt olmayı başardı. Tabii dizi ile ilgili akla gelen en büyük sorulardan biri de şu: Google Tensörü G2 büyücü oldu.

Piksel 7 Amazon

Google işlemci, temel saat hızı 1.8 GHz olan sekiz çekirdekli kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda bu çekirdeklerden ikisi maksimum 2,35 GHz’e, kalan ikisi ise maksimum 2,85 GHz’e ulaşabiliyor. Cortex-X1 ve Cortex-A76 çekirdeklerinin yanı sıra dört Cortex-A55 çekirdek dizisini yüksek saat hızlarında barındıracak. Dahası %20 performans Kullanıcılara güç verimliliğinde yüzde 20 artış sağlayan yeni bir Mali-G710 grafik birimi tanıtılacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın