medyauzmani.com

Binance Spot Alım Satım Durduruldu!

kripto varlık platformu binanceSpot ticaretin geçici olarak askıya alınması için. Bu açıklamanın ardından platform, alım satım sorununu bir an önce çözmek için çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Detaylar burada!

Binance’te spot ticaret duraklatıldı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’te spot işlemler geçici olarak askıya alındı. Bu sorundan sonra bitcoin fiyatı yarım saatte 28.106 dolardan 27.730 dolara düştü.

Bahsi geçen konularla ilgili olarak Binance kurucusu Changpeng Zhao bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İlk analiz, maç motorunun durdurma emrini işlerken bir hatayla karşılaştığını gösterdi. Maç motorunun geri yüklenmesinin 30-120 dakika sürdüğü tahmin ediliyor ve beklenen varış saatinin daha doğru olması bekleniyor.”

Binance CEO’su CZ de bu kesinti konusunda şanssız olduklarını belirtti. “Bu arıza biraz şanssız. Motorlarımız her saat başı anlık görüntü alıyor. Bu hata 57 dakika içinde oluştu. Bu nedenle hatayı düzeltmek biraz daha uzun sürüyor.” Ayrıca bu sorun küresel pazarı da etkilemişe benzemiyor.

Binance Spot Alım Satım Durduruldu!

Türkiye’de de benzer bir sorunun olması dikkat çekicidir. sorunla ilgili Binance Türkiye gelen açıklama. “Binance TR’de spot ticareti etkileyen bir durum var. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalıştığımız için tüm spot ticaret şu anda geçici olarak askıya alınmıştır. Yeni güncellemeler burada paylaşılacaktır.”

Binance Anlık İşlemleri nedir?

Spot ticaret Döviz, kripto para, hisse senedi veya tahvil gibi finansal araçların ve varlıkların doğrudan alım satımını içerir. Bu durumda, varlık genellikle hemen teslim edilir. Bir ürünün son fiyatı üzerinden spot alım satım işlemi olarak da tanımlanabilir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın