medyauzmani.com

Binance hacklendi! Milyonlarca dolar çalındı


Dünyanın en büyük dijital para birimi değişim ağı Binance Smart Chain, yeni bir gelişmeyle karşımıza çıktı. Yeni adıyla BNB zinciri, hacklendiğini duyurdu. Daha sonraki açıklamalara göre ağ geçici olarak askıya alındı. İşte saldırının detayları!

70-80 milyon dolar aralığında bir saldırı gerçekleşti

Saldırı hakkında bilgi BNB Chain’in resmi heyecan Hesabınızdan geldi. Verilere göre ağ ilk olarak Blockchain üzerinde oluşturuldu. “düzensiz aktivite” Geçici olarak durduruldu çünkü daha sonra ikinci açıklamada yetkililer siber saldırıyı duyurdu ve tTüm paranız güvende bundan bahsetti.

PeckShield Analistleri, İlk Önce Blockchain Teknolojisini Analiz Ediyor 58 milyon dolar hak ediyor 2 milyon BNB hareketi öğrendiler. Tüm bunlardan sonra kripto fonlarında 600 milyon dolarlık hırsızlıkla ilgili bilgiler ortaya çıktı.

Daha sonra Binance, saldırının ölçeğinin 70-80 milyon dolar menzilde olduğunu söyledi. Ayrıca çalınan kripto paraların sadece 7 milyon doları donduruldu. tarif ederken, “Topluluğumuz ve güvenlik ortaklarımız sayesinde tahmini 7 milyon dolar donduruldu.” dedi.

Binance CEO’su Zaho, Twitter’da bununla ilgili bir gönderi yayınladı. paylaşımda, Sorun artık kontrol altında. Paranız güvende. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve buna göre daha fazla güncelleme yapacağız.” dedi. BNB zinciri, sizi sömürmek Tek bir paylaşılan kütüphanede düşük seviyeli kanıtların karmaşık yapısı sayesinde. kurtulduğunu söyledi.

Binance hack'i

Ortaya çıkan bazı verilere göre BNB bu sabah itibariyle değer kazandı. %3’ten fazla düşüşle 285.36$’a düştü Damla. Sonuç olarak, bu saldırıyı kimin veya kimin gerçekleştirdiğine dair bir bilgi yok. Ancak gerçek şu ki, bilgisayar korsanları saldırı sonucunda Binance’den kripto paraları çalmayı başardı.

Peki Binance hack olayı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın