medyauzmani.com

Avatarlar WhatsApp’ta çıkartmaya dönüşüyor! – Teknolojihaberleri.org.tr


WhatsApp Her zaman dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olmuştur. Bu pozisyonda kalabilmek için birçok yeniliğe imza atan firma, önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Yeni özellikler O da çalışmaya başladı

Avatarlar WhatsApp’ta çıkartma olarak kullanılabilir

Şirketin yeniliklerinden bazıları Google Play Beta Program sayesinde daha yayınlanmadan öğrenme fırsatımız oluyor. Elbette şirket, beta aşamasında test ettiği her özelliği kullanıcılarına sunmuyor, ortaya çıkan yeni özelliği kullanıcıların beğenisine sunuyor. harika.

WhatsApp şu anda kişisel fotoğraflar sunuyor. Çıkartma olarak kullan Görünüşe göre yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Daha önce, WhatsApp kullanıcıları video görüşmeleri Şu anda kullanıcılar için avatar kullanmalarına izin verildiğine dair raporlar var. Avatarlarınızı çıkartmalara dönüştürün Özellikten bahsedilmiştir.

WhatsApp Avatarı

Android için yeni özellik WhatsApp beta sürümü 2.22.21.3içinde göründüm. Ancak, test aşamasının henüz yaygın olarak mevcut olmadığı belirtilmelidir. güncellemeden beta topluluğu Daha büyük bir kesime ne zaman sunulacağı konusunda henüz net bir bilgi yok. Ancak beklemenin uzun sürmeyeceğini düşünüyoruz.

WABetaBilgi Gösteri tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, yeni avatar çıkartmalarının nasıl görüneceğini ortaya koyuyor. Görünüşe göre bu avatar tabanlı çıkartmalar bir dizi farklı görünümde mevcut olacak. Bu çıkartmalar Bireysel veya grup sohbetlerinde Kullanıcılar, göndermeye ek olarak varsayılan olarak kendi avatarlarını da ayarlayabilir. avatarlar Ayrıca ayarlanabilir.

WhatsApp Avatarı

WhatsAppSunduğu yeni özellikler ile rakiplerine karşı elini güçlü tutmayı hedefliyor. diğer taraftan evren metaverse Bu sayede şirketi hazırlayan şirket, kullanıcılarını avatar kullanımına alıştırmak için ilk adımları atabilir.

Görünüşe göre gelecekte WhatsApp mesajları Biraz daha renkli olacak gibi. Avatar kullanarak hazırlanmaya ne dersiniz? ekler Ne dersin? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın