medyauzmani.com

Asus, RTX 4070 Ti ekran kartlarını piyasaya sürdü

ASUS, Türkiye’de ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti ve TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti ekran kartlarını piyasaya sürdü. Bu iki yeni yüksek performanslı grafik kartı, yeni nesil grafikleri oyun sistemlerine taşıyor.

asus ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti Özellikler

ROG Strix GeForce RTX 4070 Ti, serideki daha büyük modellere kıyasla daha küçük bir pakette sağlam performans sunabilen bir grafik kartıdır. Model aynı zamanda kullanıcıların ROG Strix’ten beklentilerini karşılayacak tasarım ve özelliklere de sahip.

3,15 yuva kalınlığında ve 336 mm uzunluğunda olan bu kart, MaxContact soğutma bloğunun hava akışı için ekstra geniş bir yüzey alanına sahiptir. Serideki daha büyük modellerde bulunan yeni siberpunk tasarım ve ultra sağlam yapı da korunmuştur.

Kart, önceki nesil ROG Strix GeForce RTX 3080’den %31 daha fazla hava akışı sağlayan ve %56,3 daha yüksek statik basınç oluşturan üç yeni 11 bıçaklı ASUS Axis teknolojisi fanına sahiptir.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Yeni model, tüm bunları daha düşük güç tüketimi ve yakın bir gürültü seviyesi ile başarıyor. Geniş, havalandırmalı arka panel muazzam hava akışı sağlarken, 0dB teknolojisi, hafif iş yükleri sırasında kartı tamamen sessiz tutar.

Performans ve sessiz modlar arasında geçişe izin veren çift BIOS anahtarı, PC kasa fanlarının bağlanabileceği iki FanConnect II başlığı ve Aura Sync uyumlu ARGB ışıkları gibi özellikler de bu kartta mevcuttur. ASUS Auto-Extreme üretim süreciyle elde edilen sağlam güç dağıtımı ve yapı kalitesiyle bu anakart, uzun yıllar boyunca kullanıcıların yanında olmaya hazır.

Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti neler sunuyor??

ASUS ayrıca GeForce RTX 4080 Ti’nin TUF Gaming versiyonunu da sunuyor. Bu kart, Strix sürümüyle aynı güçlü GPU’ya sahiptir ve daha kalın bir soğutucu ve daha kısa bir tasarımla gelir. 3.25 yuva kaplayan ve yeni 11 kanatlı Axis Teknolojili fanlarla gelen bu kart, yüksek soğutma potansiyeline sahip. 305mm uzunluk, daha fazla kasa ile uyumluluk sağlar.

Sağlam kalıplı ön koruma, TUF Gaming GeForce RTX 4080 ve 4090 modelleriyle aynı yapısal sertliği sağlarken arka paneldeki büyük havalandırma, önceki nesil modellere göre hava akışını artırır.

TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti grafik kartı, aynı çift BIOS anahtarına ve ön kalkanda karta stil katan yeniden tasarlanmış ARGB TUF logosuna sahiptir.

Ayrıca, tüm TUF grafik kartlarında olduğu gibi, askeri sınıf kapasitörler ve Auto-Extreme çıkış kalitesi dahildir. Gücünü defalarca kanıtlayan dayanıklı bir grafik kartı isteyen kullanıcılar, TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti’nin uzun vadeli oyun performansından memnun kalacaklardır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın