medyauzmani.com

Asus Rog Raikiri Pro duyurusu! İşte özellikler

yeni Microsoft, Sony ile konsol rekabetinde bir adım önde olmak için Xbox konsolunu değiştirmeye karar verdi. bunun için oled Ekranın patentini alan firma, konsolunu Asus ile iş birliği içinde geliştiriyor. Fiyatı belli olmayan Asus Rog Raikiri Pro’nun lansman tarihi ise henüz netlik kazanmış değil. Detaylar burada…

Asus Rog Rakery Pro Dostum!

Oyuncu donanımı için birçok ürün üretin asusCES 2023’ün bir parçası olarak yeni bir resmi Xbox denetleyicisini duyurdu. Denetleyici, Xbox ve PC ile uyumludur. Ancak yeni konsolun en dikkat çekici özelliği daha önce yapılmamış bir şeyi yapması. Asus Rog Raikiry Pro, 1,3 İnç oled Ekranla birlikte gelir. 128 x 40 piksel çözünürlük sunan bu monitör ile oyunseverler oyun deneyimlerini kişiselleştirebilecekler.

Asus Rog Raikiry

Öyle ki yeni konsolun en dikkat çekici özelliği ekranı; Animasyonlu duvar kağıtlarını, animasyonları ve pilin, mikrofonun ve konsolla ilişkili cihazın durumunu görüntüleyebilir. Ayrıca konsolda LED aydınlatma ile desteklenmektedir. 3,5 mm Kulaklıklar için bir bölme vardır. Konsolu özelleştirmek isteyen oyuncular cephanelik kutusu adlı uygulamayı yüklemeleri gerekiyor.

Ayrıca Asus Rog Raikiri Pro ile bir olay daha yaşandı. Üçlü bağlantı sistemi ile oyuncular Bluetooth, USB Type-C ve RF bağlantıları oluşturabilecekler. Bu özellik, lisanslı Xbox konsolları için bir ilktir. Denetleyicideki fiziksel tetik kilitleriyle, oyuncular tetiklerin hareket mesafesini ayarlayabilir. Yalnızca Yeni Nesil Xbox USB Tip C bağlantı noktası Diyelim ki kablo ile çalışabiliyor.

Fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli olmayan yeni konsol, 2023 İlk çeyrekte başlaması bekleniyor. Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Asus’un yeni OLED ekran konsolu bir hit olacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın