medyauzmani.com

Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı için geri sayım başladı!

Teknoloji devi Apple, oluşturduğu teknoloji ekosistemi ile kullanıcılarının vazgeçilmezi haline geldi. Ürettiği ürünleri daha iyi hale getirmek için yola çıkan şirket, karma gerçeklik başlıklarını inceliyor. Başlığın çıkış tarihi birçok ertelemeye maruz kalsa da ufukta görünmeye başlıyor.

Apple’ın Karma Gerçeklik Başlığı Haziran ayında piyasaya sürülecek

Apple, son yıllarda üretim hattında birçok sorun yaşadı. Bu birçok ürünü etkiledi. Apple unvanı, sadece bu durum olmasa da bu belirsizlik ortamından etkilenen gecikmeler gördü. Ancak, başlığın tarihi netleşmeye başlıyor.

apple karma gerçeklik kulaklığı,

Son derece doğru bilgileriyle tanınan Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı, Haziran ayında düzenlenecek Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC 2023) tanıtılacak.

Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı, bugüne kadar pek çok sızdırılan bilgiye sahne oldu. Önceki bilgilere göre, en azından 2000 dolar Seviye olabilir. MacBook Pro’da kullanılan donanım 96W Transformatörden güç alacaksınız. cihaz her TSMC tarafından üretilen Biri 5 nm ve diğeri 4 nm İki farklı işlemciye sahip olacak. Öte yandan Apple, kulaklığı kullanırken yaşanan ses sorununu Airpods ile çözmeyi amaçlıyor.

apple karma gerçeklik kulaklığı,

Apple, yüksek fiyat etiketini aşağı çekmek için 2025 yılında daha uygun fiyatlı modellerini de piyasaya sürecek. Reality One veya Reality Pro olarak adlandırılması beklenen Apple oyunu, biri iOS (rOS) diğeri ise macOS (xrOS) tabanlı olmak üzere iki farklı platformda yayınlanacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın