medyauzmani.com

Apple’dan 10 yıllık iPhone modelinize yazılım güncellemesi!

Elma, birkaç gün önce iOS 16.3 Sürüm güncellemesini gönderin. Ancak şirket, iOS 16’ya yükseltilen iPhone modellerinde birçok güvenlik açığını kapatmış durumda. Tüm bunlarla birlikte Apple, iOS 15.7.3 Ve büyük bir şaşkınlıkla iOS 12.5.7 Güncellemeyi de gönderdi. Bu nedenle, birçok iPhone modeli yazılım güncellemeleri aldı. Detaylar burada!

iPhone 5s, lansmanından 10 yıl sonra bir yazılım güncellemesi alıyor

Apple, iOS 16.3 güncellemesi ile iPhone modellerindeki güvenlik açıklarını kapattı. Bu güvenlik açıklarının ciddiyeti nedeniyle şirket, yeni sürümlere güncellenemeyen eski modeller üzerinde çalışmamaktadır. iOS 12.5.7, iOS 15.7.3, iPadOS 15.7.3, macOS 11.7.3 Ve diğer güncellemeleri getirin.

Apple'dan 10 yıllık iPhone modelinize yazılım güncellemesi!

Ayrıca kullanıcılar, Apple iOS sürümlerinin iOS 12’den iOS 15’e atlandığını fark edebilir. Bunun nedeni, donanım güncellemesinin takıldığı yerdir. Firmanın bu güncellemesi ile 2013 yılında piyasaya çıkan iPhone 5s, iOS 12.5.7 güncellemesini aldı.

iPhone 5s, iOS 12.5 ile en eski akıllı telefon olarak yer alıyor. bunun dışında iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 E iPod touch (6. nesil) böyle cihazlar var MacBook Air ve Mac Pro E macbook yanlısı macOS Big Sur tarafından desteklenen en eski Mac’tir. Yeni Apple iOS güncelleme sürümlerinin listesi aşağıdaki gibidir:

  • iOS 12.5.7
  • iOS 15.7.3
  • iPadOS 15.7.3
  • macOS Big Sur 11.7.3
  • Mac OS Monterrey 12.6.3
Apple'dan 10 yıllık iPhone modelinize yazılım güncellemesi!

Otomatik güncellemeleri etkinleştiren kullanıcıların bu güncellemeyi almak için herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmayacak. Aksi takdirde, güncellemeyi manuel olarak yüklemek isteyenler ayarlar Uygulama ile güncelleme alabilirsiniz. Kullanıcıları riske atabilecek güvenlik sorunlarını gidermek için de güncellemeyi yüklemek gerekir.

Peki, Apple iOS güncelleme sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın