medyauzmani.com

Apple’da çalışmak için gerekli 4 kriter!


Apple CEO’su Tim CookApple Store’ları, şirket ofislerini ve daha fazlasını ziyaret etmek için Avrupa’ya bir gezi yaptı. Başarılı Girişimci, yine Napoli Federico II Üniversitesi’nden Uluslararası İnovasyon ve Yönetim alanında Fahri Yüksek Lisans Derecesi alıyor.

Apple CEO’su aradıkları faydaları açıkladı

Lisans eğitimini tamamlayan Cooke, öğrencilerle de sohbet etti. görüşme Prosedür. Öğrencilere çalışırken etraflarındaki dünyayla ilgilenmeleri gerektiğini söyleyen Apple CEO’su Tim Cook, başarılı olmak için çalışanların sahip olması gerektiğini söyledi. 4 ana özellik Ayrıca ekspres.

Çalışanlarda aradıkları dört özelliği belirleyin Tim CookAyrıca gelecekte Apple’da çalışmak isteyenler için ipuçları da verin. Apple CEO’su çalışanlarına şirketlerine yer verecek İşbirliği, yaratıcılık ve merak E Uzmanlık Özellikler dahil edilmelidir.

Apple, bir TikTok videosu yüzünden üst düzey bir CEO'yu kovdu

ortaklık

pişirmek, işbirliği Apple’da yeni ürünler yaratmanın kritik olduğunu söyledi. Bireysel katkıların gerçekten önemli olduğuna dikkat çekerek, yalnızca Apple CEO’su bunu yapabilir. Küçük takımlardan Harika şeyler yapabileceklerini söyledi. Cook, bu nedenle çalışanlarında işbirliği olanakları aradıklarını söyledi.

yaratıcılık

yaratıcılık, Apple’da çalışmak için Başka bir önemli özellik olduğu ortaya çıkıyor. Her zaman farklı düşünen insanları aradıklarını belirten Cook, sorunu çözecek ve farklı açılardan bakabilecek. yaratıcılar Apple’da bir yeri olduğunu doğruladı.

merak

elma için”Aptal sorularTim Cook, çok soru sormanın meraktan kaynaklandığını ve aradıklarının bu olduğunu söyledi. Apple CEO’su, insan Çocuk gibi soru sormak Diğer kişinin düşünmesini sağlamanın çok yararlı olduğunu düşündüğünü söyledi.

Uzmanlık

Apple çalışanları kendi alanlarında uzman olmak gerektiğini vurgulayarak, Eğitim ve iş deneyimi önemini vurgulamaktadır. Herhangi bir sektörde işe alım yaparken o kişinin eğitimine ve iş tecrübesine baktıklarını belirten Tim Cook, bu avantajın çok önemli olduğunu vurguluyor.

Coo, işe alım sürecinde geçmişten gelen bu dört özelliği aradıklarını ve bundan sonra da bu formülü kullanmaya devam edeceklerini açıkladı. Bir Apple CEO randevusuna ne dersiniz? arama kriteri Ne dersin? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın