medyauzmani.com

Apple Watch Ultra kutu açılımı!


Apple uzun zamandır beklenen etkinliğini Eylül ayında gerçekleştirdi. Yeni iPhone, Apple Watch ve AirPods Pro modelleri de tanıtıldı. Amiral gemisi akıllı telefonlardan daha pahalı olan en popüler Apple Watch Ultra modeli SDN masasına geldi. İşte Apple Watch Ultra kutu açılımı!

Apple Watch Ultra kutu açılımı!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Apple Watch Ultra’yı satın almak için buraya tıklayın

Mcdodo ürünlerini satın almak için buraya tıklayın

Apple Watch Ultra, 49 mm Apple Watch 8. nesilden yüzde 7 daha büyük bir ekrana sahip. Şimdiye kadarki en büyük Apple Watch panelini kullanan cihaz aynı zamanda titanyum gövde ve safir kristal cam ile geliyor.

Apple Watch Ultra kasasını açın

Saatin sağ tarafında Digital Crown ve yan buton, sol tarafında ise yeni bir aksiyon butonu yer alıyor. Bu düğme, saatin özelleştirilebilir olmasını sağlayarak, bir uygulama veya antrenman başlatmak gibi görevlerin atanmasına olanak tanır.

Kutudan watchOS 9 ile çıkacak olan akıllı saat, kalp atış hızı takibi, SpO2 izleme, EKG, çoklu spor modları ve telefon bildirimleri gibi mevcut tüm Apple Watch özelliklerini içeriyor. Ama diyelim ki asıl hedefi sporcular ve macera tutkunları.

Apple Watch Ultra, gelişmiş uyku takibi de dahil olmak üzere sporcuların ilgisini çekecek ek özelliklere sahip olacak. Şirketin bugüne kadarki en dayanıklı saati olan Watch Ultra, zorlu koşullara dayanacak. Örneğin 180 metre ötedeki insanları uyarmak için 86 desibel sirene sahiptir.

Apple Watch Ultra kasasını açın

Ayrıca saat, su altı dalış zamanı ve derinlik gibi çeşitli verileri de görüntüler. WR100 su kaçağı ve IP6X Toz geçirmezlik sertifikası mevcuttur. Hatta Apple’a göre 100 metreye kadar dalış profesyonellerinin kullanımına uygundur.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın