medyauzmani.com

Apple Watch Series 8 kutu açılımı!


Apple’ın geçtiğimiz ay yeni iPhone 14 ailesiyle birlikte tanıttığı Apple Watch Series 8, SDN masasına konuk oldu. Apple Watch Series 8 kutu açılımı ile karşınızdayız.

Apple Watch Series 8 kutu açılımı!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Apple Watch Series 8’i satın almak için buraya tıklayın

Apple Watch Series 8 özellikleri ve fiyatı

Bir elma Yeni nesil akıllı saatler Daha piyasaya sürülmeden önce birçok sızıntı ve iddiayla karşımıza çıkmıştı. Pandemiden yıllar önce Apple’ın akıllı saat için uzun vadeli sağlık hedefleri vardı. Geçtiğimiz aylarda yazılım dışında Apple Watch Series 8 ile ilgili de birkaç sızıntıyla karşılaştık. Bloomberg analisti Mark Gorman, Apple’ın Watch Series 8’e bir sıcaklık sensörü ekleyeceğini iddia etti. Sıcaklık sensörü emin oldum.

Apple Watch Series 8 kasasını açın

Kullanıcıların uzun süredir istediği sensör sayesinde, kullanıcının ateşi normalden yüksek olduğunda saat uyarı verecektir. bu sensör Her 5 saniyede bir ölçün bir iş. Dahası 0.1°C Sıcaklık değişimini bile algılar. Ayrıca gece boyunca vücut ısısını ölçebilen Watch Series 8, kadınlara yumurtlama dönemleri hakkında da daha fazla bilgi verecek. Bu sayede kadınlar takip sürecini daha detaylı bir şekilde geçireceklerdir.

Apple Watch’un ilk üç nesli 38 mm ve 42 mm boyutlarındaydı. Watch Series 7’de kasa boyutu genişletilerek 41mm ve 45mm olmak üzere iki farklı seçenekle karşımıza çıktı. Apple Watch Series 8’de Boyutlar 45 mm ve 41 mm Bulunur.

Apple Watch Series 8 kasasını açın

yeni seri, 18 saat tüm gün pil Hayatın tadını çıkaracaksınız. Bununla ‘Düşük Güç Moduiçinde olacak. Düşük Güç Modu sayesinde, Apple Watch 36 saate kadar pil ömrü sunacak. Bu yeni durum watchOS 9 güncelleme ile 4’ten sonra serisi Diğer Apple Watch’lara da geliyor.

Bu arada, Seri 8’i izle, Sorun giderme Ayrıca özelliği sayesinde araba kazalarını da tespit edecek. bunun için de İki yeni hareket sensörü içerir. açıklandığı gibi çarpışma özelliği, Sadece sürüş sırasında Çalışacak. Onun gibi taklaVe ileri etkiVe sırt çarpması E yan etki İçermek Dört farklı kaza türü ayarlayacaktır.

Apple Watch Series 8 kasasını açın

Geçen yılki Watch Series 8’in aksine, Alüminyum E paslanmaz çelik İki farklı renkte satışa sunulacak. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • Alüminyum: Gece yarısı, yıldızlar, gümüş ve kırmızı
  • paslanmaz çelik: Gümüş, altın, grafit

Yeni Apple Watch Series 8, 16 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Seri 8 GPS Fiyatını İzle 41 mm için 9.299 TL45 mm için ise 9.999 TL bir fiyatı var. GPS + hücresel sürüm ise 41 mm için 16.799 TL45 mm için ise 17.499 TL Bir fiyatı var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın