medyauzmani.com

Apple şefi sektördeki kadınları destekliyor!


Apple CEO’su Tim CookŞirketin İngiltere’deki ilk kuruluş programı için tüm kadın girişimcilerle görüştüm. Apple Başkanı, teknoloji endüstrisi kadın sayısı az E Artırılmış gerçekliğin geleceği hakkında cevaplanan sorular

Apple CEO’su sektördeki kadın sayısını artırmak istiyor

Röportaj sırasında BBC röportajı Tim CookTeknoloji sektöründe çalışmak kadın sayısı az Bunun bahanesi yok dedi. Bu konuda da sektöre öncülük etmeyi hedeflediklerini kaydeden Cook, çalışanlarının ABD merkezli olduğunu söyledi. kadınların %35’i bundan bahsetti. çok pişir rehber yönetici Ayrıca pozisyonunda birçok kadınla çalıştığını da doğruladı.

Teknolojiyi ilerletmek için farklı bakış açılarının birleşmesi gerektiğini savunmak. elma kafaKadınlar olmadan teknolojinin ilerleyemeyeceğini ifade etti. Bir röportajda Tim Cook Kadınların sektöre etkisi Sayı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Teknolojinin özü ve insanlık üzerindeki etkisinin masada kadınların olmasına bağlı olduğuna inanıyorum.Teknoloji harika bir şey, birçok şeyi başarabilir, ancak masada üzerinde çalışabileceğiniz farklı bakış açılarınız yoksa, harika çözümler bulamıyor.”

“Şirketler, ‘Bilgisayar bilimi konusunda eğitimli yeterince kadın yok, bu yüzden onlardan yeterince yararlanamıyorum’ gibi ifadeler kullanamaz. Bilgisayar bilimi ve programlama alanındaki insan sayısını kökten değiştirmeliyiz.”

Tim Cook ayrıca röportaj sırasında arttırılmış gerçeklik Cook, “Gelecekte insanlar artırılmış gerçeklik olmadan nasıl yaşayacağımızı merak edecekler” dedi. çok yatırım Yaptıklarını söyledi. Apple’ın üzerinde çalışıyor artırılmış gerçeklik gözlüğü Muhtemelen önümüzdeki yıl satışa çıkacak.

elma kafa kadın çalışanlar veartırılmış gerçeklik gözlüğü Onun açıklamaları çok önemli. Bu yüzden çocuklar Elma Patrono Tim CookYaptığı açıklamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın