medyauzmani.com

Apple Music Sing ile tanışın! İşte eğlenceli özellikler

Online müzik dinleme platformları arasında hızlı yükselişini sürdüren Apple Music, her geçen gün yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Kullanıcıların müzik dinlerken iyi vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Apple Müzik Şarkısı Bu yeni özellik ile birlikte yeni bir özellik eklendi.

Sevdiğiniz şarkılara ayarlanabilir vokaller ve gerçek zamanlı şarkı sözleriyle eşlik etmenizi sağlayan Müzik Söyle özelliği ile solist, düet vokal, arka vokal eşliğinde ve daha fazlasını dinleyicilere şarkı söyleyebilecekleri farklı lirik manzaralar sunuluyor.

Apple Music Sing’in özellikleri nelerdir?

Dünyanın en popüler şarkılarının on milyonlarcasını içeren ve her geçen gün genişlemeye devam eden kataloğuyla Apple Music Sing, herkesin şarkılara dilediği yerde eşlik etmesini sağlıyor.

iPhone, iPad ve Apple TV 4K tarafından desteklenen özellik, Aralık ayı sonunda dünyanın dört bir yanındaki Apple Music abonelerinin kullanımına sunulacak.

Apple Music Sing kullanıcılarına sunulan özellikler şu şekilde;

  • Ayarlanabilir Vokaller: Kullanıcılar artık şarkının vokal seviyelerini kontrol edebilir. Apple Music kataloğundaki milyonlarca şarkı arasından tercihlerine göre orijinal sanatçının vokaline eşlik edebilir, şarkıyı solist olarak söyleyebilir veya her ikisini birden yapabilirler.
  • gerçek zamanlı kelimeler: Kullanıcılar en sevdikleri şarkılara daha doğru zamanlamayla eşlik edebilirler. Apple Music, sanki şarkı sözleri seslerin ritmine göre dans ediyormuş gibi, şarkı sözlerinin konuşulan kısmını ekranda ön plana getiriyor.
  • Arka vokaller: Aynı anda söylenen arka vokaller, ana vokallerden bağımsız hareket ederek kullanıcıların daha kolay takip edebilmesini sağlar.
  • İkili ekran: Düet yapmayı veya çok şarkıcılı parçalarla birlikte şarkı söylemeyi kolaylaştırmak için ekranın her iki tarafında birden çok şarkıcı görüntülenir.

“Apple Music’te şarkı yazma deneyimi her zaman hizmetimizin en popüler özelliklerinden biri olmuştur.” Bunu kim söyledi Apple Music ve Beats Başkan Yardımcısı Oliver Chaucer sözlerine şöyle devam etti;

“Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarımızın en sevdikleri şarkılara eşlik etmeyi sevdiklerini zaten biliyoruz. Bu nedenle bu fırsatı daha da geliştirmek ve şarkı söyleyerek müzikle etkileşimi artırmak istedik. Müşterilerimiz bu süper eğlenceli deneyime bayılacak.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın