medyauzmani.com

Apple Mart ayında 5 yeni bilgisayarı tanıtacak!

2022 bir elma İyi kapatamadı. 22 yıl sonra ilk kez teknoloji devi, yeni bir Mac modelini tanıtmadan bir yılı kapattı. Yeni işlemcilerle çok daha güçlü Mac modelleri Apple ne yazık ki planlanan takvime uyum sağlayamadı ve 2022 bitmeden tanıtım yapamadı. Ancak 2023’ün gelmesiyle birlikte yeni Mac modelleriyle ilgili güzel haberler de gelmeye başladı.

Yeni Mac Pro, Mac Mini ve MacBook modelleri mevcut

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Apple, mart ayında bir etkinlik düzenleyecek. yeni bilgisayar Formlar verilecektir. Bu etkinlikte en az 5 Mac bilgisayar modelinin gösterileceği bildirildi. Bu bilgisayarlar arasında mac pro, mac mini, 15 inç Macbook Air Ve ayrıca macbook yanlısı14 inçlik ve 16 inçlik versiyonlarının olacağı düşünülüyor.

şu anda Mac ProIntel’in işlemcileri yerine kendi işlemcilerini kullanacak olan Apple, yeni Mac Pro’nun daha ucuz ve verimli olacağına inanıyor. M2 Ultra işlemciye Yeni Mac Pro’nun öncekinden çok daha iyi performansa sahip olması bekleniyor.

diğer taraftan mac miniMevcut tasarımı korurken, M2 veya M2 yanlısı Terapist ile devam etmesi bekleniyor. Boyut olarak biraz küçük ve M1 işlemciye Mevcut Mac Mini’nin yerini alacak yeni modelin boyutlarına rağmen sunduğu üst düzey performansın devam edeceği görülüyor.

yeni elma Mac bilgisayar modellerin yanı sıra macbook Mart ayındaki etkinlikle yayınlarını genişletecek. hangi m2 işlemciyi barındıracak 15 inç MacBook AirM2 Pro ve Ultra işlemcilerle gelmesi beklenen iki yeni ürüne ek olarak. macbook yanlısı Modelin etkinlikte yerini alması bekleniyor.

ABD şirketi genellikle Mart veya Nisan aylarında bu kadar kapsamlı bir promosyon sunuyor. Apple ayrıca 8 Mart 2022’de Yeni iPhone SE modellerin yanı sıra iPhone 13 için yeni renkler iPad AirMac Studio ve Studio Display ile tanışın.

2023 yılı için Apple’dan kapsamlı bir tanıtım organizasyonu bekliyoruz. Peki siz yeni Apple bilgisayar modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın