medyauzmani.com

Apple CEO’sunun duygusal Steve Jobs’unu paylaşın


Apple CEO’su Tim Cook, şirketin kurucu ortağı ve teknoloji dünyasının efsanevi ismi Steve Jobs’un Ölümünün 11. Yıldönümü unutulmadı. Twitter’daki bir gönderide, Steve Jobs’un dünyayı değiştiren bir girişimi başlattığını ve her zaman hatırlayacağını belirtti.

Tim Cook, Steve Jobs’un ölüm yıl dönümünde ne dedi?

Dünyanın en değerli şirketlerinden biri olan Apple, tüm dünyayı derinden etkilemeyi başardı. iPhone’dan MacBook’a kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan şirket, yaklaşık 11 yıldır Tim Cook tarafından yönetiliyor.

Steve Jobs’un hastalanmasının ardından Apple’ın CEO’luğunu devralan Tim Cook, eski iş ortağını ölümünün her yıl dönümünde anmayı ihmal etmiyor. 5 Ekim 2011’de Vefat eden Steve Jobs, tüm dünyada hala hatırlanıyor. Tim Cook bu yıl paylaşımdaJobs’un değişimi yönlendirdiğini iddia etti.

“Steve bize tekrar tekrar harika bir fikrin dünyayı gerçekten değiştirebileceğini gösterdi. Onu bugün ve her zaman hatırlıyorum.” Kısa sürede büyük beğeni toplayan bu gönderi, Apple için Steve Jobs’suz 11 yıl anlamına geliyor.

2003 yılında işlere pankreas endokrin tümörü (Pankreas kanseri). 5 Ekim 2011’de 56 yaşında kansere bağlı solunum yetmezliğinden öldü. Kısa süre önce ABD Başkanı Joe Biden tarafından Başkanlık Özgürlük Madalyası ile ödüllendirildi.

Apple CEO'su Tim Cook ve Steve Jobs

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Apple, yatırım dünyasının da gözdesi. 16 milyardan fazla hisseye sahip teknoloji devi, 2.5 trilyon dolar Değerli şirket.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın