medyauzmani.com

Apple, bir TikTok videosu yüzünden üst düzey bir CEO’yu kovdu!


Son yıllarda viral videoların birçok insanı işsiz bıraktığını sıklıkla görüyoruz. Sonunda teknoloji devi elmaBugün dikkat çekici bir gelişme ile gündeme geldi. şirkette virüs var TikTok videosu çünkü rehber yönetici İşten çıkarmak. Ayrıntılar burada!

Tony Blevins mesleği hakkında kaba yorumlar yaptığı için kovuldu

Son zamanlarda en popüler video türlerinden biri, lüks araç sahiplerine ne yaptıklarını soran bir fenomen. Bu video türünün son örneği ABD’de görülmektedir. Geçen ay Daniel Mac Çektiği videoda İçerik Yapımcısı seçildi. Apple’ın Satın Alma Başkan Yardımcısı Tony Blevins yer alır.

Daniel MacVidoda, Mercedes-Benz SLR 500 bin dolarLondra’da oturan Blevins, ne yaptığını sordu. Yanıt olarak, Blevins Uygunsuz ve kaba ifadeler Kullanılmış. Dahası Mesleği hakkında kaba ifadeler kullanmak Tony Blevins bu nedenle görevinden alındı.

Tony Blevins’in ifadesine bakıldığında, Apple’da çalıştığına dair bir açıklama yok. Ancak iddialar, yöneticinin tutumunun görevden alınmasına yol açtığını söylüyor. Bu konuda Apple’dan herhangi bir açıklama yapılmadı. Yani Tony Blevins “Hatalı mizah girişimimden rahatsız olan herkesten içtenlikle özür dilerim.” Onun sözlerini kullan.

Genel olarak Apple çalışanlarının sosyal medyadaki konuşmaları konusunda katı bir tutum içinde oldukları söylenebilir. Benzer şekilde, bu yılın başlarında bir TikTok videosu nedeniyle işini kaybetti. Tony Blevins sürecinde değiştirildi. Jeff Williamsdoldurduğu söyleniyor. Ancak, Blevins’in ayrılığı büyük sorunlara neden olmayacaktı, daha ziyade küçük sorunlara neden oldu.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Apple’ın TikTok videosundaki sert duruşunda haklı olduğunu düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın