medyauzmani.com

Ant-Man and The Wasp: Quantumania’nın fragmanı yayınlandı

2020 yılında vizyona girmesi planlanan Ant-Man 3, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi. 2023 yılında sinemaseverlerle buluşacağı duyurulan Ant-Man ve The Wasp: Quantumania’dan ilk fragman yayınlandı.

Ant-Man and The Wasp: Quantumania’nın fragmanı yayınlandı

Paul Rudd, Scott Lang’ı (Karınca Adam) oynayacak ve kuantum evreninin kötü adamı Fatih Kang, filmde dövüşecek. Evangeline Lilly Hope van Dyne’ı, Michael Douglas Hank Pym’i ve Kathryn Newton Cassie’yi oynayacak.

Ant-Man and The Wasp: Quantumania'nın fragmanı yayınlandı

İlk olarak Loki finalinde karşımıza çıkan Jonathan Majors, dizinin ikinci sezonuna Kalan He olarak heyecan katmıştı. Avengers: Kand Dynasty’de yer alacağı söylenen Majors, önümüzdeki birkaç yıl boyunca MCU’nun (Marvel Sinematik Evreni) kötü adamı olacak.

Fragman, Quantumania’da yeni bir hanedanın başlangıcını vurguluyor. Fragman aynı zamanda hayranlara Kang’ın yardımcısı gibi görünen Marvel süpervizörü MODOK’a (sadece öldürmek için tasarlanmış bir zihinsel varlık) ilk bakışlarını veriyor.

Jeff Lovinis’in senaryosunu yazdığı filmi Peyton Reed yönetecek. Oyuncu kadrosunda ayrıca açıklanmayan bir rolde David Dastmalchian, William Jackson Harper, Katie O’Brien, Randall Park, Greg Turkington ve Bill Murray yer alıyor. Ant-Man and the Wasp: Quantumania 17 Şubat 2023’te sinemalarda olacak.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Film, tümü bu yılın sonlarında gösterime girecek olan Secret Invasion, Guardians of the Galaxy 3, Echo, Loki 2. sezon ve Marvels ve Ironheart ile Marvel Phase 5’i başlatıyor. Marvel Phase 6’nın 2025’te başlayacağı belirtilmelidir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın