medyauzmani.com

Android’in iOS kullanıcılarını fark etmemesinin nedenleri!

akıllı telefon pazarında, iOS E android İki ana sistem vardır. Her iki sistemin de birinden diğerine geçiş yapmayacak kullanıcıları vardır. Ancak son yıllarda iOS kullanıcılarının iOS’a Android’den daha bağlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Peki bu neden?

iOS Kullanıcılarının Android’i Tercih Etmeme Nedenleri

Telefon pazarı için önemli işletim sistemlerinden biri iOS ve Android, farklı kullanıcılara sahip olacak şekilde konumlandırılmıştır. Ancak son durumlara baktığımızda Android’in iOS kullanıcıları için ilgi görmediğini görüyoruz.

iOS Kullanıcıları İçin Android'in Öne Çıkmamasının Nedenleri!

Ayrıca Android telefonlar artık eskisi gibi değil. Her ikisi de verim onun Enerji tüketimi Gibi çeşitli özelliklerle çok daha iyi durumda. Üstelik Android’in bazı özellikler açısından iOS’tan çok daha iyi olduğu söyleniyor. Ancak iOS kullanıcıları, Android telefonlarla aynı fikirde değil. İşte bunun nedenleri!

sabit inanç

İnsanların yıllar içinde edindiği fikirler bir anda değiştirilemez. Bu nedenle, Android’in ilk yıllarda bıraktığı doğal izlenimler hala orada. açık kaynak Bir sistem olan Android her cep telefonu tarafından kullanılabilir.

Sonunda telefonda işler ters gittiğinde İnsanlar bunun bir “Android” telefon olduğunu söylüyor. Bu nedenle, zayıf cihaz izlenimi tüm Android telefonların başına bela olur. Tüm bunların sonucunda Android işletim sistemi, iOS kullanıcıları için pek cazip gelmiyor.

Android farklılıkları

Android telefonunuzda kullandığınız ve güzel olduğunu düşündüğünüz özellik diğer Android telefonlarda bulunmayabilir. Bunun nedeni farklı markalar Çeşitli Android özellikleri sahip olmak. Sonuç olarak, tüm Android kullanıcılarının en iyi özelliklere erişemediğini görüyoruz.

iOS Kullanıcıları İçin Android'in Öne Çıkmamasının Nedenleri!

Ayrıca bir marka Android telefonlarda aklına farklı bir fikir geldiğinde başkaları da bunu kopyalayabiliyor. Bu, Android üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Ancak iPhone kullanıcıları için bu sorunla ilgili bir endişe yok.

Pazara giriş taktikleri

Android ve iOS, cep telefonu kilidini açmak için farklı yöntemlere sahiptir. Örneğin Samsung, bir mobil taktik denizi kullanıyor. bu marka Yılda birkaç cep telefonu Dışarıda görünür. Bu, farklı sektörlerdeki kullanıcılar için faydalı olmakla birlikte çok fazla kafa karışıklığına da neden olmaktadır.

iOS Kullanıcıları İçin Android'in Öne Çıkmamasının Nedenleri!

Bu Samsung taktiği genellikle sorun değil gibi görünüyor. Ancak sonuç olarak Standart Sürüm, Oyun Sürümü, Pro Sürüm E özel sayı Bu çeşitlilik gösteriyor. iPhone’larda durum böyle değil. Sonuç olarak bu durum uzun süredir iOS kullanıcılarını korkutuyor.

Kusurları görmezden gelme

Tüm markalar gibi, iPhone’lar da kesinlikle mükemmel bir cep telefonu değildir. Fiyatının yüksek olmasının yanı sıra kullanıcıların şikayetlerine göre zayıf sinyal ve hızlı şarj olmaması gibi durumlar da mevcut. Ancak, güçlü iOS’u ve sorunsuz kullanılabilirliği ile kullanıcıları etkilemeyi başarıyor.

Peki, iOS ve Android arasındaki bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın