medyauzmani.com

Android telefonlar için Dynamic Island çıktı!


Apple’ın geçtiğimiz haftalarda Far Out etkinliğinde tanıttığı iPhone 14 serisi ile hayatımıza giren Dynamic Island özelliği birçok kullanıcının ilgi odağı olurken, uygulama geliştiricisi Jawomo bu özelliği Android cihazlarda kullanmak için bir uygulama geliştirdi. . Detaylar burada…

Android telefonlarda Dynamic Island nasıl kullanılır?

Apple’ın iPhone 14 serisi ile hayatımıza soktuğu Dynamic Island özelliği kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılandı. Son zamanlarda Xioami temasının geliştiricisi bile bu özelliğe sahip bir tema geliştirdiklerini duyurdu. Şimdi bir geliştirici, özelliği tüm Android cihazlarda kullanmak için bir uygulama geliştirdi.

iPhone 14'teki Dynamic Island artık tüm Android cihazlarda mevcut!

DynamicSpot uygulaması ile artık Dynamic Island özelliğini tüm Android cihazlarda kullanmak mümkün. Söz konusu uygulama birkaç gün önce yayınlanmış olsa da, 500 ben İndirmeye erişebildim. Uygulamayı şimdi indirebilir ve bu özelliği etkinleştirebilirsiniz.

Tabii ki, kurulumdan sonra bildirimlere de erişim vermeniz gerekiyor. Ancak bu zor değildir ve uygulamanın giriş ekranında nasıl yapılacağına dair detaylı bilgi verilmektedir. Gerekli izinleri verdikten sonra Dynamic Island özelliği Android cihazınızda çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca uygulamanın arka planda çalışmasına gerek olmadığını da belirtmekte fayda var.

DynamicSpot’un işlevleri nelerdir?

Uygulama mağazası sayfasındaki bilgilere göre şu anda tüm uygulamalardan gelen bildirimler destekleniyor. Spotify ve YouTube gibi uygulamalar için duraklatma ve hızlı ileri sarma gibi özellikler de vardır.

iPhone 14'teki Dynamic Island artık tüm Android cihazlarda mevcut!

Dinamik ada nedir?

iPhone 14 Pro ve Pro Max akıllı telefonlarla hayatımıza giren Dynamic Island, uygulamalardan veya telefonun kendisinden gelen bildirimleri görüntülemek için özel bir tasarım. Özellik, iğne deliği ekranıyla birlikte, bildirime göre görünümü genişletebilir veya hatta değiştirebilir.

Artık Android telefonlarda da kullanılabilen Dynamic Island, kullanıcıların beğenisini kazandı. Ayrıca Dynamic Island’da birden fazla bildirim görüntüleyebiliriz. Bildirim kutusu, aynı anda iki bildirimi görüntülemek için genişler ve bölünür. Ancak her iki bildirim de aynı anda çok daha güzel bir görünümle görülebiliyor.

iPhone 14'teki Dynamic Island artık tüm Android cihazlarda mevcut!

Peki, Android cihazınızda Dynamic Island’ı kullanmak ister misiniz? Bu uygulamayı kullanmayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın