medyauzmani.com

Android 13, Samsung telefonlarına çok yakışıyor!


Mayıs ayında I/O 2022’de sunuldu Android 13Çok yakında kararlı bir sürümde kullanıma sunulacaktır. Akıllı telefon üreticileri de ihraç kral arayüzler Entegrasyon üzerinde çalışmaya devam edin.

Samsung telefonları One UI 5.0 Beta ile çok daha hızlı

Samsung ayrıca Android 13’e güveniyor Bir UI 5.0 Beta Versiyon telefonlarında mevcuttur. Güney Koreli üretici ilk sırada Galaxy S22 serinin yanı sıra Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 Ve orta sınıf bir telefon Galaksi A53 Yeni işletim sistemini modellerinde test edin.

Eğer daha sonra Galaxy S21 E Galaksi A52 Formlar ayrıca One UI 5.0 beta test aşamasına dahildir. Sonunda, iki yaşındaki binbaşı Galaxy S20 Ayrıca Android 13 ile uyumlu Samsung markalı telefonlardan biri haline geldi.

SAMSUNG UI 5.0’ın bir deneme sürümü Aşama genişletmesi sırasında kullanıcılardan yenilenen işletim sistemiyle ilgili ilk yorumlar başladı. Twitter’da bir testte Bir UI 4.1.0 Güncellemesi E Bir UI 5.0 Beta karşılaştırılıyor. Samsung imzalı telefon, One UI 5.0 çalıştıran Android 13’ü hızlandıracak gibi görünüyor.

Her iki versiyon ile yapılan ekran kayıtlarında kullanıcı Telefon menüsünde gezinme gerçekleştiğini görüyoruz. One UI 5.0 bir beta sürümü olmasına rağmen, One UI 4.1’e göre Çok hızlı bakmak. One UI 4.1’in menüler arasında geçiş yaparken 5.0 Beta’ya ayak uyduramayacağı açık görünüyor.

Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı bu fotoğraflar Samsung kullanıcılarını heyecanlandırabilir. Samsung İmzalı Telefonlar Android 13’ün kararlı sürümü Hangi kullanım hızına ulaşacaklarını bekleyip görmemiz gerekecek.

Android 13’ün kararlı sürümleri ilk Google Piksel Telefonlarda görünecektir. Daha sonra Samsung ve Xiaomi gibi diğer modeller Android 13alacak. Peki siz Android 13 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın