medyauzmani.com

Andretti ve Cadillac Formula 1’e girmek istiyor!

bilindiği gibi formül 12026’da tamamen yeni kurallara sahip olacak. Formula 1’e girmek isteyen birçok üretici 2026’yı hedef olarak belirledi. Kurumsal ve Motor Sporları Organizasyon No.1 İlk kez birbirleriyle rekabet ederken, yeni bir üretici Formula 1’e girmek için başvuruda bulundu.

Andretti Autosport ve Cadillac Formula 1’e girmek istiyor!

Andretti Otomobil Sporları Daha önce Formula 1’e girmek istediğini belirtmişti. Şirket şimdi ise CadillacEn büyük motor sporları organizasyonuna katılarak girmeye hazırlanıyor. Andretti Cadillac Yeni şirket denirAmerikan Formula 1 Takımıgolle başladı.

Andretti Cadillac Formula 1

FIA son zamanlarda organizasyon yeni takımlarınız Nişanlanacaklarını açıkladılar. Henüz bu konuda bir gelişme olmadı ancak FIA resmi süreci başlattığında, Andretti Cadillac Ayrıca resmi bir niyet mektubu sunacaktır.

Andretti CadillacNe zaman görünmeye başlayacağı henüz bilinmiyor. Şirket, yarışmayı bir an önce başlatmak istediğini açıkladı. formül 1Bir an önce kayıt olmak isteyen ekip, en az bir Amerikalı sürücüye de yer vermek istiyor. Bunun öncüsü IndyCar’da Andretti Autosport. Colton Hart.

Andretti Cadillacİlk etapta motoru başka bir üreticiden satın almayı planlayın. İlk aday bu konuda ciddiyse honda olarak görüldü. Japon üretici, geçtiğimiz dönemde yaptığı bir açıklama ile 2026 yılında organizasyona geri döneceğini duyurmuştu. Andretti E Cadillac Honda’nın motoru geliştirmesine yardım edecek. Yeni oluşturulan ekip gelecekte güç ünitesini kendisi üretmeyi planlıyor.

bilindiği gibi audi 2026’da Alfa Romeo’nun yerini almak için Formula 1’e girecek. Andretti Cadillac’ın organizasyona girebilmesi için takım sayısının şu anda 11’e çıkarılması gerekiyor. FIA Başkanı Muhammed bin Süleym Takım sayısını da artırmayı planlıyor. İddialara göre organizasyondaki takım sayısı önümüzdeki dönemde 12’ye çıkarılabilir.

Andretti ve Cadillac’ın organizasyona katılmasıyla, Denklem Aşk 1’in daha da artacağını söyleyebiliriz. Formula 1’de ne durumdasın? Takım sayısında artış Organizasyonun yeni ekiplerine katılma konusunda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın