medyauzmani.com

Amerika’daki evim için bir Apple HomePod mini satın aldım!

Apple’ın iPhone 13 serisini, Apple Watch’ın yedinci neslini ve iPad’in iki yeni modelini tanıttığı etkinlikte, Üç yeni renk seçeneği ile HomePod mini akıllı asistanı ile ortaya çıktı. Türkiye’de dil desteği olmadığı için satılmıyor HomePod mini incelemesi videosu sizlerle.

HomePod mini incelemesi

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

2021’de düzenlendi başıbozuk Etkinlikte tanıtılan AirPods Pro’dan sonra ikinci ürün. Ana SayfaPod Mini Oldu. bir önceki modelde siyah beyaz renk seçenekleri bulunan hoparlör; Sarı, turuncu ve mavi renklerde sahneye çıktı.

Geçen yıl tanıtılan HomePod Mini ile aynı özelliklere sahip olan hoparlörün yüksek ses seviyesine sahip olduğu aktarılıyor. Ayrıca oynatma ve daha fazlası için kontroller sağlar. Ayrıca hoparlörün yüksekliği 8,4 cm’dir. Apple Watch Serisi 5 beğenmek S5 Cipsleri ile fark yaratır.

HomePod mini incelemesi

Daha akıllı olduğu söylenen bu hoparlör sayesinde artık her yerde. Suriye Bu hoparlörü prize takarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz bu akıllı hoparlör size özgürlük de veriyor. interkom Kolayca mesaj göndermeyi mümkün kılar. Suriye Aradığınızda herhangi bir cihazdan mesaj gönderebilirsiniz.

yerleşik mikrofonları ve Siri’yi kullanarak sesleri tanıyan ve atanan görevleri üstlenen akıllı bir hoparlör; Yüksek düzeyde 360 derece ses çıkarabilir. Aynı zamanda Apple cihazlara bağlanmayı oldukça kolaylaştıran bu cihaz, tasarım açısından da oldukça şık görünüyor. Ayrıca üstte, sesin yükseltilip alçaltılmasına izin veren renkli bir ekran taşır.

HomePod mini özellikleri

renk Sarı, mavi, turuncu, beyaz ve uzay grisi
Ebat ve ağırlık 3,45″ x 9,79″ ve 345 gram ağırlık
Kontrol Dokunma ve Siri
Kablosuz özellikler 802.11n Kablosuz, Bluetooth 5.0
Uyumlu modeller iOS 15 ile iPhone SE, iPhone 6s veya üstü ya da iPod touch (7. nesil); iPad Pro, iPad (5. nesil veya sonrası), iPad Air 2 veya sonrası, iPad mini 4 veya sonrası veya iPadOS 15 ile iPad mini
Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın