medyauzmani.com

Amazon Prime Day’in ikinci tarihi açıklandı!


Tüm dünya alışveriş çılgınlığı ve büyük indirimler için Kara Cuma’yı bekliyor. Birçok kişi için yılın en özel günü olan 25 Kasım’da sadece teknolojik cihazlarda değil, A’dan Z’ye zincir mağazalardan online alışveriş sitelerine kadar tüm platform ve ürünlerde indirimler göreceğiz. Amazon ise Prime aboneleri için benzer bir kampanya düzenlediği için daha şanslı. İşte Türkiye’nin altın çağının tarihi…

Amazon Prime Day’in ikinci tarihi açıklandı! 11-12 Ekim

Amazon Prime Day 2022 veya Türkiye’de bildiğimiz adıyla Prime Shopping Festival aslında 18-25 Temmuz tarihleri ​​arasında yapıldı. Burada elektronikten oyuncaklara, güzellikten dekora 28 farklı kategoride yüzbinlerce ürün satışta.

Ancak Amazon, Kara Cuma öncesi ısınma turu diyebileceğimiz Prime üyeleri için yeni bir kampanya başlatacağını duyurdu. Şirket, 11-12 Ekim’i Başbakan Günü olarak kutladı. Yani aradan birkaç ay geçmesine rağmen benzer bir etkinliği ikinci kez düzenleyecekler.

Yurt dışında bir alışveriş çılgınlığı veya Kara Cuma düşündüğümüzde, müşteri çekmek için yüzde 80-90 indirimli, hatta bazen ücretsiz olan ürünleri düşünüyoruz. Türkiye’de ise bu beklenti son yıllarda aşılmıştır.

Bunun en büyük nedeni Kara Cuma’dan 1-2 ay önce birçok üründe ani stok çıkışlarının yaşanmasıdır. Daha sonra bu süreçte ürünlerin fiyatlarının çok arttığı ve indirim zamanı geldiğinde eski fiyatından indirimli gibi satışa sunulduğu senaryolar ortaya çıktı.

Ancak Amazon, bu iki günlük dönemde yüzde 80’e varan gerçek indirimlerle geleceğini söylüyor. Üstelik bu kampanyanın sadece Türkiye’de değil, 15 farklı ülkede düzenlendiği bildiriliyor. Ayrıca Temmuz ayında olduğu gibi kampanyanın bir haftaya uzatılması sürpriz olabilir.

hayır: 11-12 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Amazon Prime Özel Fırsat Günleri’ne sadece aylık 7,90 TL’ye üye olan Prime üyeleri katılabilir. Prime avantajlarından yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın