medyauzmani.com

Akbank’tan yinelenen giderlerle ilgili beklenen açıklama!


Türkiye’nin en bilinen bankalarından biri olan Akbank, geçtiğimiz günlerde teknik bir sorun nedeniyle gündeme geldi. İnternet bankacılığından hesaplarını kontrol eden kullanıcılar, harcamalarının bu nedenle tekrar ettiğini söylüyor. çifte borç Not. Bu hata birçok kişiyi üzerken şirketten güven verici bir açıklama geldi.

Akbank duyurdu: “Kredi kartı işlemlerindeki hatalar giderildi”

hızlı müdahale ve dün yaptığı açıklamada Değerli müşterilerimiz, kredi kartı işlemlerinin ekstreye yansımasına neden olan teknik sorunun en kısa sürede giderilmesi için çalışıyoruz. Son olarak Akbank, endişeli müşterilerinin müjdesini bugün verdi. her biri için İfadenizi bugün gönderin bu şekilde:

Sorunun örneği

Bankamızın kredi kartı işlemlerine yansıyan sorun giderilmiştir. Bu durumdan etkilenen müşterilerimiz için kredi kartı limit sorunu giderilmiştir. Yinelenen girişler düzeltildi.

Müşterilerinin maruz kaldıkları olumsuzluklardan dolayı özür dilemesini de göz ardı etmeyen banka, sorunun nedenini açıklamadı. Ancak uzmanlar, banka sistemlerinde harici bir saldırıdan daha fazla kaos olduğundan şüpheleniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın