medyauzmani.com

AirPods Pro 2 ilk güncellemesini aldı!


Apple, 7 Eylül’deki etkinliğinde iPhone 14 serisi de dahil olmak üzere birçok yeni ürünü tanıttı. Etkinlikte tanıtılan ürünlerden biri de AirPods Pro 2 oldu. Kulaklık, ilk güncellemesini daha 3 haftalık olmadan aldı.

AirPods Pro 2 güncellemesi, hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmelerin bir işareti ile birlikte gelir

Yeni Apple kulaklığı ilk güncellemesini 5A377 sürümüyle aldı. Şirket, sürüm notlarında güncellemenin hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler için geldiğini belirtiyor. Ancak bu iyileştirmelerin ne olduğunu henüz bilmiyoruz.

AirPods Pro 2

Apple, güncellemeyi yeni AirPod’lara dağıtmaya başladı. Güncellemeyi manuel olarak gerçekleştirmenin bir yolu yoktur. Apple, kulaklık güncellemesini Bluetooth aracılığıyla iPhone, iPad veya Mac’inize gönderir. Güncellemenin AirPods Pro 2’ye gelip gelmediğini kontrol etmek için Bluetooth salatalık AirPod’larSeçmek . “ben“ sembolü ile gösterilir.daha fazla bilgiTıklayın ve tıklayınetrafindaYolu takip edebilirsiniz.”

H2 çipten güç alan yeni Apple kulaklık, gelişmiş bilgi işlem yetenekleri sayesinde yeni ANC (Aktif Gürültü Önleme) özelliğini kullanıyor. Kişisel mekansal ses özelliği, kullanıcının sesi kulaklarına göre ayarlamasına yardımcı olur. Bir elma bulmak Uygulama bu cihazda desteklenmektedir. Cihaz, şarj kutusunun üzerinde yeni bir hoparlör ızgarasına sahip. Bu sayede yerinizi kaybettiğinizde sizi sesli olarak arayabilecekler.

AirPods Pro 2

Cihaz, tek şarjla 6 saate kadar kullanım ömrü vadediyor. Kutuyu da dahil ederseniz toplam 30 saat boyunca prizden uzak kalabilirsiniz. İlk nesil ile karşılaştırdığımızda kulaklıkların yüzde 33, kutusunun ise yüzde 25 daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak AirPods Pro 2 modelinin fiyatı 5 bin 399 TL olarak açıklandı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın