medyauzmani.com

Adobe, Elements Ailesi 2023’ü tanıttı! Ne önerirsiniz?


Adobe, 50’nin üzerinde fotoğraf ve video düzenleme yazılımı ile her kesimden içerik üreticilerine hitap ediyor. bugün şirket Premiere ve Photoshop Hem kullanıcılarının hem de hiç kullanmayanların ilgisini çeken yeni bir reklam yayınladı. Bu duyuru ile Adobe yapay zeka Tarafından desteklenen Adobe Photoshop ve Premiere Elements 2023sundu.

Adobe Photoshop Elements, AI animasyonu sağlar

Adobe, gelecek ayın yıllık Maksimum Verimlilik Bundan önce, abonelik gerektirmeyen Elements ürünlerinin 2023 sürümünü tanıttı. Önceki yıllarda olduğu gibi kayda değer Photoshop Öğeleri Resimler için animasyon ve Uluslararası Af Örgütü Premier için başvurdu Özellikleri vardır.

Adobe, Elements Ailesi 2023'ü sunar

İki yeni sürüm, Adobe yaratıcı fotoğraf ve video düzenlemeyi her kullanıcı için basitleştiren özellikler içeriyor. Önce Adobe Photoshop Elements 2023’ün neler sunduğuna bir göz atalım.İlk olarak, kullanıcılar o alanı bulmak için bir alanı tarar. yapay zeka dolduracağım. çizgi film, bölge seçildikten sonra otomatik olarak oluşturulacaktır. Bu sayede kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmayacaktır.

Bütün bunların yanı sıra program oyun nesnesi E yeniden boyutlandır bir avantaj sunuyor. Ayrıca nesneleri tek bir hareketle seçmek mümkün olacak. Bir başka ilginç özellik de fotoğrafların arka planını değiştirmenin kolay yolu.

Bunun dışında Adobe Photoshop Elements 2023, Diş beyazlatmaVe gözler kapalı açıkVe Görüntü arka planını genişlet Ve resimde istemediğin kişi ve şeyleri kaldır Ayrıca gibi özellikler, ön ayarlar ve kolajlar oluşturmak mümkün olacaktır.

Adobe, Elements Ailesi 2023'ü sunar

Öte yandan Adobe Premiere Elements 2023, bu yıl kullanıcıya çok heyecan verici yeniliklerle geliyor. En önemli özelliği sanatsal efektler‘ oluyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar videolarına erişebilmektedir. Da Vinci, Van Gogh E sanatçı Ressamlarını görünüşü gibi tek harekette uygulayacaktır.

Adobe Premiere Elements tarafından sunulan diğer özellikler arasında 100’den fazla ücretsiz müzikVe Otomatik video yeniden boyutlandırmaVe Videoları tek tıklamayla kesin Özellikle gibi. Geliştirilmiş pürüzlü videolar da, Durdurma videosu oluşturun Olasılıklar da var.

Peki, bu özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın