https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Adım adım geliyor! CS2 adı kaydedildi

Adım adım geliyor! CS2 adı kaydedildi

CS2 iddiaları uzun süredir gündemde. Önce NVIDIA kaynak kodlarında ortaya çıkan sızıntı ardından SteamdB’de keşfedilen sızıntılar ile yeni yapım daha sık konuşulmaya başlandı.

Ortaya çıkan son bilgiler, Valve’ın yeni üretim üzerinde çalıştığını kanıtlıyor. Çünkü gelen son bilgilere göre CS2 tescil edilmiş durumda.

Bunun da ötesinde, Valve birkaç farklı kategoriye kaydolmuş görünüyor. Oyunla ilgili yeni bir rehberin sunulduğunu söyleyebiliriz.

CS2 yeni karşı sürüm olacak mı?

Tescilli isimlere baktığımızda iki farklı ifadenin iki farklı şekilde tescil edildiğini görüyoruz. İlk olarak Counter Strike adı altında yeni kayıtlar alındı. İsim, indirilebilir oyunlar ve yazılımlar kategorisi altında tescillenmiş gibi görünüyor.

Diğer kısımda ise CS2 ismi karşımıza çıkıyor. Burada yine online oyun hizmeti ve oyun yazılımı olmak üzere iki farklı kategoride kaydın yapıldığı anlaşılmaktadır.

Her iki kayıt için de çıkarımlarda bulunursak evet, Valve’ın Counter Strike üzerinde bir takım çalışmalar yaptığını söyleyebiliriz. Oyunun ne zaman çıkacağı ya da ne gibi bir fark yaratacağı belli değil.

Source 2 gibi tam bir güncelleme mi olacak yoksa oyunun yeni versiyonunu mu göreceğiz belli değil. Source 2 kapsamında büyük bir güncelleme bekleniyor. Ancak kesin bilgiyi açıklayan kişi elbette Valve olacak.

Kaçırmayın: Tezgaha Yeni Bir Güncelleme mi Geliyor?

Son sızıntılara göre hazırladığımız iddiaların haberini de ekliyorum. Yeni oyun istemlerinin detaylarını da haberimizde bulabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın