medyauzmani.com

5 Çay’da teknoloji gündemini konuşuyor!


Teknolojihaberleri.org.tr olarak teknolojinin nabzını tutmaya ve en güncel haberleri sizlere en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz. Ancak gündemi takip etmeye vakti olmayanlar için bu hafta kaçırmamanız gereken önemli haberleri 5 Çay’da toplayacağız. 240. bölüm ile 5 çay canlı yayın!

SDN 5 Stream 240. Bölümde sizlerle.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Tempolu geçen bir haftanın ardından sevilen dizimiz 5 Çay’ın 240. bölümü ile karşınızdayız. SDN Tolga Genel Yayın Yönetmeni Cem Küçükyılmaz ve SDN Editörü Furkan Karaca bugün saat 17:00’de gündemin öne çıkanlarını değerlendirecek.

Teknoloji gündemindeki son gelişmeleri, cihazları, tanıtılan yeni teknolojileri, interneti, 5G’yi ve diğer tüm gelişmeleri birlikte değerlendireceğiz. Merak ettiklerinize dair tüm detaylar bu canlı yayını bekliyor!

Teknolojihaberleri.org.tr Abonelik paketlerimize katılın

MB / 7,50 TL: Üç paketten en ucuzu ve ulaşılabilir olanı MB, üye olanlara çeşitli avantajlar sağlayacak. Üyeler için aylık 7,50 TL; Özel sadakat rozetlerine, çeşitli emojilere ve düzenli abonelere kapalı olan SDN Answers, 5 Tea gibi canlı yayınlara erişim sahibi olacak.

Gigabyte / 60 TL: Abonelere sunduğumuz bir diğer paket ise Gigabyte. 60 TL’lik Megabyte avantajlarına ek olarak, üyelerimiz bazı yayın öncesi SDN videolarını izleme ve özel olarak yükleyeceğimiz eğitim videolarına erişme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca kamera arkası görüntüleri ve vLogs ekibi gibi üyelere özel videolar da bu pakette yer alacak.

TB / 350 TL: Kuşkusuz TB, üç paketin en çok yönlü olanıdır ve Gigabyte ve Megabyte’ın sunduğu her şeyi kapsayacaktır. Ayrıca Teknolojihaberleri.org.tr ile daha yakın ve güçlü bir ilişkiniz olacak. SDN Trophy her Terabyte abonesine gönderilirken, editörlerimiz yorumlarda yazdıkları hemen hemen her şeye yanıt verecektir.

Tüm bunlara ek olarak belirli aralıklarla düzenlenecek olan SDN ofis turlarına davet edileceksiniz. Burada Teknolojihaberleri.org.tr çalışanları ile sohbet edebilir, ofisimizi ve çekim alanlarımızı gezebilir, SDN’nin bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca her ay hediye edeceğimiz laptop videolarının “Destekçiler” kısmında adınız yer alacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın