medyauzmani.com

3.999 TL Apple TV 4K incelemesi!

Apple, geçtiğimiz Ekim ayında yeni iPad Pro serisini, 10. nesil iPad’i ve Apple TV 4K’yı özel bir lansman yapmadan sessizce bir basın açıklamasıyla tanıttı. Bugün yeni Apple TV 4K incelememiz ile sizlerleyiz.

Apple TV 4K fiyatı ve özellikleri!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Apple TV 4K satın almak için buraya tıklayın

Yeni Apple TV 4K, özellikler açısından seleflerinden çok daha güçlü olduğunu gözler önüne seriyor. Cihazın içinde iPhone 13 serisinden hatırladığımız A15 Bionic çip yer alıyor.Apple’a göre bu şu anda mobil işlemci tarafında A16’dan sonra piyasadaki en güçlü çip. Bu nedenle en ufak bir performans kaygısına yer bırakmaz.

Elbette iyi bir kullanıcı deneyimi sadece işlemci gücünden ibaret değildir. Apple, HDR 10+ ve Dolby Vision gibi tabletlerde, telefonlarda ve bilgisayarlarda gördüğümüz birçok özelliği de bu yeni cihazında getiriyor. Üstelik bunu hem donanım hem de yazılım desteği ile sağlamaktadır.

Apple TV 4K incelemesi

Yeni Apple TV 4K’nın fiyatı Wi-Fi destekli model için 3 bin 599 TL. Wi-Fi + Ethernet girişlerinin olduğu sürüm ise 3 bin 999 TL olarak duyuruluyor. Yeni tanıtılan USB Type-C şarj bağlantısına sahip olan konsolun sadece 128GB versiyonu bulunuyor. Yani şimdilik sadece Ethernet destekli Apple TV 4K ile satılacağını söyleyebiliriz.

Apple TV 4K özellikleri

  • şifacı: A15 Biyonik
  • depolamak: 64 GB / 128 GB
  • İletişim seçenekleri: HDMI 2.1, 2 x 2 MIMO Wi Fi 6, Bluetooth 5.0, Kızılötesi + Ethernet seçeneği
  • BoyutBoyutlar: 31 mm yükseklik, 93 mm genişlik ve 93 mm derinlik
  • ağırlık: 208g / 214g
  • Sesi kontrol et136 mm uzunluğunda, 35 mm genişliğinde ve 9,25 mm derinliğindedir.
  • Ağırlık kontrolü: 66 gram
Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın