medyauzmani.com

2.5 metrelik televizyon Başakşehir’den Las Vegas’a nasıl ulaştı?

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2023Las Vegas’ta geçiyor. Birçok farklı girişimin, geliştirmenin ve yeni ürünün yer aldığı Togg sunumunun ardından Teknolojihaberleri.org.tr kurucusu Hakkı Alkan ve Skytech kurucusu Uğur Ünsal değerlendirmelerde bulundu.

2.5 metrelik televizyon Başakşehir’den Las Vegas’a nasıl ulaştı?

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Skytech’e erişmek için buraya tıklayın

Bu yıl birçok Türk firmasının katıldığı CES 2023’te dünyaya televizyon satan Skytech markasının kurucusu Uğur Ünsal ile fuarı değerlendirdik. Araba ve sürücüsüz araç konseptlerinin diziyi daha popüler hale getirdiğine işaret eden Onsal, bu alanların gelişim açısından televizyon sektörü için de önemli olduğunu belirtti.

Daha önce incelediğimiz LG’nin WebOS işletim sistemine sahip Skytech TV’lerin son dönemde opsiyonel olarak satıldığını kaydeden Onsal, LG’nin CES 2023’teki sunumundan WebOS’u kendileri dışındaki üreticiler tarafından kullanıyor olmaktan mutlu göründüğünü belirtti. .

Televizyon, uydu alıcıları ve küçük ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren Skytech, TV grubunda Hyundai’nin 5 ülkede üretim, satış, pazarlama ve dağıtım haklarını satın aldı. Şirket, 3 yıl süreyle Hyundai marka TV’ler üreterek Türkiye, Bosna Hersek, Bulgaristan, Sırbistan ve Hırvatistan’a satacak. Skytech, bu iş birliği kapsamında orta vadede Hyundai’nin 25 ülkede tek tedarikçisi olmayı hedefliyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın