https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » 15.000 TL’ye kadar alınabilen telefonların listesi!

15.000 TL’ye kadar alınabilen telefonların listesi!

Türkiye’deki ekonomik koşullar ve vergiler derken akıllı telefon seçeneklerimiz donanım ve ihtiyaca göre değil fiyata göre endeksleniyor. Ülkemizde resmi olarak yenilenmiş telefon satışı yapan Easycep’te yeni bir telefona ödeyeceğiniz paraya alabileceğiniz en güçlü yenilenmiş telefonları inceledik. İşte 15.000 TL’ye kadar alınabilecek telefonların listesi…

15.000 TL’ye kadar alınabilen telefonların listesi!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Easycep’e erişmek için buraya tıklayın

Easycep iOS uygulamasını indirmek için tıklayınız

Easycep Android Uygulamasını indirmek için tıklayınız

İlk olarak listemizdeki en yüksek fiyatlı ile başlıyoruz ve Samsung Galaxy Note 10 Lite’a hoş geldiniz diyoruz. Galaxy Note Lite’ınız formu görüntüle 6,7 inç Tam HD + 1080×2400 ekran çözünürlüğü ile. Telefonun boyutlarına bakacak olursak, 163,7*76,1*8,7mm değerler görünür. Bu gövde yapısı ile telefonun ağırlığı ise 199 gram. Özelliklerine göre biraz eski teknolojiye sahip diyebiliriz.

Listemizdeki diğer modeller ise POCO X3 GT, Galaxy M31 2020, Xiaomi Note 11 Pro Plus 5G 16.000-14.000 TL gibi telefonları sıfır olarak alabilirsiniz.

Peki aynı bütçeye alabileceğimiz yenilenmiş telefonlar neler? Bu sorunun cevabına geldiğimizde iPhone 11 ve Galaxy S21 gibi dönemin amiral gemisi telefonlarını Easycep ile satın alabilirsiniz.

EasyCep, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Yenilenmiş Ürünlerin Satışına Dair Yönetmelik kapsamında düzenlenen belge ile ikame merkezi olarak ruhsatlandırılmış ve 12 ay garanti veren bir kuruluştur. Bu konuda cihazlar için.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın